Pneumatické míchadlo na míchání nátěrových hmot v 1000 l IBC kontejnerech


Pneumatické míchadlo na míchání nátěrových hmot v 1000l IBC kontejnerech s příchytnou konsolou na kovovou ochranou klec IBC-kontejneru s pneumatickým motoremTypLM4-20 s převodovkou (nejlevnější varianta č.3)

Jedná se o kompletní sestavu určenou k míchání středně a nízko viskózních nátěrových hmot, lepidel nebo jiných kapalin. Sestava se skládá z pneumatického lamelového motoru s regulačním ventilem otáček Typ LM4-20, s převodovkou 15-200ot/min a tlumičem. Na motor je připevněna hřídel z nerez oceli ⌀20mm-l…1000mm a dole osazena nerezovým míchacím sklopným talířem průměru ⌀500mm po otevření během míchání v kontejneru. Při klidovém stavu se míchací sklopný talíř bez problémů dostane přes vrchní otvor IBC kontejneru dovnitř. Pneumatické míchadlo je uchyceno do příchytné konzoly, která se pomocí 4 speciálních úchytů jednoduše připevní na kovovou ochranou klec IBC-kontejneru. Když nebudete potřebovat míchat nebo budete měnit kontejner s barvou, zavřete ventil přívodu vzduchu a vytáhnete mechanicky komplet míchadlo i s vrtulí nahoru. Vyměníte kontejner a spustíte pneumatické míchadlo zpět do nového kontejneru s nátěrovou hmotou, kde pomocí ventilu opět pustíte otáčky míchadla a začnete s mícháním. Konstrukce příchytné konzole je řešena jako lehká, takže výměnu dokáže bez problémů zvládnout jeden pracovník.
Výhodou pneumatických míchadel poháněných stlačeným vzduchem je, že mají certifikaci ATEX II kat. GDc T5 , což znamená, že míchadlo je určeno do výrobních prostor s nebezpečím exploze. Pneumatické motory pracují také bez problémů v prostředí s vysokou vlhkostí, jako jsou papírny atd. anebo v provozech, kde dochází k čištění výrobních prostor pomocí páry nebo vysokotlaké vodní čističky (wapky). Výhodou pneumatických motorů je také velmi rychlý nástup výkonosti krouticího momentu po spuštění. Hřídel a míchací vrtule je vyrobena z velmi kvalitní nerezové oceli, která zabezpečuje bezproblémový styk míchadla s vodou bez vzniku koroze.
Naše pneumatické lamelové motory jsou kromě jiných využívány v hornictví, v průmyslu chemickém, papírenském, potravinářském, ve strojírenství nebo v dřevařském a nábytkářském průmyslu.

Termín dodání : do 7 prac. dnů
Dodací podmínky: EXW sklad Brno-U Svitavy 2

logo berni
Nechte se inspirovat barvami

BERNI spol. s r.o.

Nechte se inspirovat barvami

U Svitavy 2, Brno 618 00
Česká republika

+420 603 15 69 22

+420 515 546 513

Informace ze zákona

IČO: 60754338

DIČ: CZ60754338

Společnost zapsaná v obchodním rejstříku dne 7.6.1995 vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 19549