My v BERNI vás nenecháme stát v dešti.


Obchodně technický servis zajišťuje posouzení stávajícího stavu povrchových úprav, navržení vhodné technologie, vyhodnocení ekonomických nákladů s ohledem na požadavky zákazníků, samotné dodávky nátěrových hmot a průběžnou technologickou podporu.

Naší výhodou je nabídka vysoce speciálních nátěrových hmot a tmelů. Jedná se o materiály na povrchovou úpravu, a to od nátěrových hmot na ocel, pozink, nerez ocel, dřevo, umělou hmotu, sklo, až po barvu na značení (lajnování) travnatých ploch a hřišť nebo vodorovného značení parkovišť a bezpečnostních čar v podnicích a provozech , včetně lajnovacích stříkacích vozíků.

Nátěrové hmoty jsou jednosložkové i dvousložkové. Vodouředitelné i rozpouštědlové. Konvenční na vzduchu schnoucí i UV-zářením tvrditelné. Nátěrové hmoty jsou určeny pro všechny způsoby aplikace nátěrových hmot, jako je stříkání (vzduchové a tlakové AIRLESS nebo s podporou vzduchu AIRMIX), máčení, navalování, polévání, protahování (protlačování), bubnové nanášení, nanášení štětcem až po nanášení nátěrové hmoty v podtlakové komoře - vacumat.

Naší silnou stránkou je povrchová úprava dřeva a materiálů na bázi dřeva, která vychází z dlouholeté zkušenosti v oboru povrchových úprav a výborné znalosti vztahu dřevo – nátěrová hmota, zejména pak speciální nanášení nátěrové hmoty v bubnech nebo aplikace protahování.

  • kompletní poradenská činnost v oblasti povrchových úprav pro dřevozpracující průmysl včetně kalkulace zakázky
  • odborná příprava, nastavení vlastností aplikované nátěrové hmoty i aplikační techniky dle požadavků zákazníka a podmínek aplikace (tlak, přídavný vzduch, viskozita materiálu, velikost průměru trysky atd.).

logo berni
Nechte se inspirovat barvami

BERNI spol. s r.o.

Nechte se inspirovat barvami

U Svitavy 2, Brno 618 00
Česká republika

+420 603 15 69 22

+420 515 546 513

Informace ze zákona

IČO: 60754338

DIČ: CZ60754338

Společnost zapsaná v obchodním rejstříku dne 7.6.1995 vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 19549